Występują ...

Bohaterowie :

Eddie Miller a właściwie Edison Sweet jest synem dyrektora szkoły . Dzieli pokój z Fabianem i Austinem . Pochodzi ze Stanów . Słucha ostrej muzyki . Zakochuje się w Patrici . Jest Osironem . Ma blond włosy i ciemnozielone oczy .


Patricia Williamson dzieli pokój z Niną i Amber . Jest porywcza i złośliwa , ale także wrażliwa . Zakochuje się w Eddiem , lecz nie chce się przyznać do tego przed samą sobą . Uwielbia ostre kawałki . Ślicznie śpiewa . Ma ciemne włosy i niebieskie oczy .

Nina Martin dzieli pokój z Patricią i Amber . Jest miła oraz uprzejma . Pochodzi ze stanów . Chodzi z Fabianem Rutterem . Ma brązowe włosy i zielone oczy. Jest Wybraną .
Fabian Rutter dzieli pokój z Eddiem i Austinem .Jest inteligentny i miły . Chodzi z Niną . Ma czarne włosy i niebieskie oczy .
Amber Millington dzieli pokój z Niną i Patricią . Jest miła , zabawna i niezbyt inteligentna .Chodzi z Alfiem . Ma blond włosy i zielone oczy .
Alfie Lewis dzieli pokój z Jeromem  i Mickiem . Jest zabawny i uwielbia wygłupy . Chodzi z Amber . Ma ciemny kolor skóry , czarne włosy i brązowe oczy .
Jerome Clark dzieli pokój  z Alfiem  i Mickiem . Jest zabawny i trochę wredny . Chodzi z Joy . Jest ciemnym blondynem o niebieskich oczach .
Joy Mercer dzieli pokój z Piper . Jest miła, odpowiedzialna i lojalna . Dawniej była zakochana w Fabianie, ale teraz chodzi z Jeromem. Ma brązowe włosy i oczy .
Mick Cambell dzieli pokój z Alfiem i Jeromem . Jest miły i uwielbia sport . Chodzi z Marą .Ma blond włosy i niebieskie oczy .
Mara Jaffray dzieli pokój z Willow i K.T. . Jest mądra i miła . Chodzi z Mickiem . Ma czarne włosy i brązowe oczy .

K.T. Rush dzieli pokój z Marą i Willow . Jest miła i uprzejma .Prawnuczka Frobishera . Singielka . Ma brązowe oczy i włosy. Tylko czy nie okaże się tą złą ?   
Willow Jenks dzieli pokój z Marą i K.T. . Jest zwariowana i miła . Singielka . Ma rude włosy i szaro- niebieskie oczy . Czy przyjechała tu w jakimś konkretnym celu ?
Piper Williamson dzieli pokój z Joy . Będzie chodzić z Austinem . Jest miła i utalentowana . Gra na skrzypcach i fortepianie . Ma ciemne włosy i niebieskie oczy .
Austin Martin dzieli pokój z Fabianem i Eddiem . Będzie chodził z Piper . Uwielbia śpiewać i być na scenie . Jest bratem Niny . Czy namiesza w związku Fabiany ? Ma blond włosy i niebieskie oczy .

Ben Reed mieszka w Domu Izydy i dzieli pokój z Mattem. Pierwszy raz się pojawia, gdy idzie na bal z K.T.. Zaprosił ją, ponieważ zakochał się w niej odkąd ją zobaczył. Jest raczej miły, ale mściwy. Nie da sobie wejść na głowę. (W moich opowiadaniach Ben i Eddie się nie znają.)
 Matt Kalin mieszka w Domu Izydy i dzieli pokój z Benem. Poszedł na bal powitalny z Marą, ale skrycie wzdycha do innej dziewczyny Anubisa. Jest raczej nietypowym nastolatkiem. Uwielbia pływać i urządzać bitwy na pistolety na wodę. Kocha ciasto z wiśniami. 

Bill Kaulitz to starszy brat Piper i Patrici . Ma inne nazwisko . Potem się dowiecie dlaczego . Przyjechał , aby zabrać Piper , lecz ta jednak nigdzie się nie wybiera . Jest wokalistą zespołu Tokio Hotel . Gdy zostanie tam na kilka dni każda dziewczyna będzie do niego wzdychać . Czy dojdzie do starcia między Victorem a Billem ? A może to tu Bill znajdzie wybrankę serca ?

Caroline Sweet jest starszą siostrą Eddiego, która ma 20 lat. Przyjeżdża z pewną informacją dla swojego brata. Czy dobrą ? To się okaże. Zakochuje się w Billu i zaczyna z nim flirtować. Czy ten związek może liczyć na powodzenie ? Czytajcie, a się dowiecie !Dodam też rozpiskę pokoi :
1. Eddie, Fabian, Austin 
2. Jerome, Alfie, Mick
3. Joy, Piper
4. K.T., Mara, Willow
Strych (5). Nina, Amber, Patricia

Parki :
        
Fabina, czyli Fabian i Nina. Są stworzeni dla siebie. Nie kłócą się, lecz czy to się zmieni przez brata Niny - Austina ? Przekonacie się czytając moje rozdziały.

Amfie lub Alber, czyli Amber i Alfie. Na pozór nikt by ich ze sobą nie zestawił, ale kochają się. On długo starał się i zdobył wybrankę swego serca. Czy ich spokój zostanie zburzony przez nową dziewczynę z Anubisa? A może przez stałą mieszkankę tego miejsca ?

Jeroy to Jerome i Joy. Dawniej się kłócili. Lecz dzięki Marze są razem szczęśliwi. Czy ich szczęście zostanie przerwane ?  Czytajcie !

Micara to Mick i Mara. Nie mają ze sobą nic wspólnego, lecz kto by zwracał na to uwagę. Mara po rozstaniu z Jeromem wróciła do byłego chłopaka. Czy tęcza nad nimi zniknie ?

  Gdy dojdą nowe pary, to je opisze.      
                         
                                                       /Rebecka                  

                                                                                                                                                          

6 komentarzy:

 1. hejka kinga, to ja natka =), troche pusty ten blog, bez żadnej urazy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Super postacie ,ale przy ostatnim nie powinno być Brat Niny zamiast siostra Niny ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiem pomyłka !!! przeeeeepraszam . już poprawiam =>

   Usuń
 3. Chłopcy przystojni \Angie

  OdpowiedzUsuń
 4. jest siostrą niny?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze ! Proszę o szczere , ale wyrażane w niewulgarny sposób opinie . Chcę baaaaardzo dużo komantarzy ... I love my readers !